Adrio napisał(a):

|
Jeżeli ktoś oczekuje,że nasze bezgotówkowe transfery będą wypalać w 100% i każdy kto przyjdzie do nas będzie łykał tą ligę i nie będzie miał sobie równych to radzę wyłączyć FMa bądź FIFE i zejść na ziemię.
|
To zdanie powinno być nazwą tego tematu.
Operujemy w bieda warunkach i mamy tego plus/minus bieda efekty. Czas na śledzenie polityki transferowej Wisły z wypiekami na twarzy przyjdzie wtedy, kiedy nie będziemy musieli lepić z gó..., ykhm, gliny kiepskiej jakości.