Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81148
Stary 27.02.2018, 12:52
Adrio napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli ktoś oczekuje,że nasze bezgotówkowe transfery będą wypalać w 100% i każdy kto przyjdzie do nas będzie łykał tą ligę i nie będzie miał sobie równych to radzę wyłączyć FMa bądź FIFE i zejść na ziemię.
To zdanie powinno być nazwą tego tematu.

Operujemy w bieda warunkach i mamy tego plus/minus bieda efekty. Czas na śledzenie polityki transferowej Wisły z wypiekami na twarzy przyjdzie wtedy, kiedy nie będziemy musieli lepić z gó..., ykhm, gliny kiepskiej jakości.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując