ashkeczup napisał(a):

|
Który transfer z naszej rodzimej bundesligi cię przekonuje? Co to za kretyńskie argumenty? Veleza nie ma od *września, czyli to zły transfer? Powinna być klauzula w kontrakcie gwarantująca brak kontuzji? Czemu Cuesta to żart? Wojtkowski ma takie same liczby jak legendarny Małecki, oprócz jednej- zagrał o połowę minut mniej. No i cyferki w peselu też się różnią. Pomyłką jesteś ty, skoro uważasz, że Basha jest przeciętny- ten gość jest fantastyczny, ale skoro nie biega 13km/ mecz jak Llonch, to jest niedoceniany. Tak to już jest, że inteligencja boiskowa to dla niektórych atrybut zbędny, a Wasilewski zrobił szum jak i Eduardo. Niekoniecznie wzmocnienie sportowo, ale mentalnie i przede wszystkim marketingowo- majstersztyk.
|
Veleza się nie da ocenić, bo po 6 grach zniknął i ma kontuzję. A Cuestę ktoś chyba nie do końca przebadał, bo jest notorycznie kontuzjowany. A jak dla Ciebie Basha jest fantastyczny, to gratuluję.
