|
Jeżeli ktoś oczekuje,że nasze bezgotówkowe transfery będą wypalać w 100% i każdy kto przyjdzie do nas będzie łykał tą ligę i nie będzie miał sobie równych to radzę wyłączyć FMa bądź FIFE i zejść na ziemię. Śmieszy mnie podejście co poniektórych do sprawy.
Wychodzimy z dołka, sportowego jak i finansowego, a ludzie oczekują gry jak Barcelona, transferów pokroju zawodników Neymara, Ronaldo czy Messiego i skreślają trenera po 3 meczach w których nie ponieśliśmy porażki i po których liga nam nie odjechała.
|