Temat
:
19,06 - Dla Akademii Piłkarskiej Wisły Kraków.
Wyświetl pojedynczy post
OSC.N.
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2004
Offline
#
87
26.02.2018, 17:01
Ode mnie - czwarte mistrzostwo Wisły - 1950. Screen może wkleję później.
Pozdr
OSC.N.
BEZ PODPISU...
OSC.N.
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do OSC.N.
Znajdź inne posty napisane przez OSC.N.