zim zum napisał(a):

|
Halilovic ? Niczym nie przekonuje. Veleza nie ma od Sierpnia, Cuesta to jest jakiś zart. Wojtkowski dużo gadania, a na boisku nic nie widac. Carlitosa i Imaza załatwił Kiko. Llonch, to jest na plus. Basha przeciętny. Arsenic dobry ruch, a transfer 37 latka to żaden dobry ruch.
|
Który transfer z naszej rodzimej bundesligi cię przekonuje? Co to za kretyńskie argumenty? Veleza nie ma od *września, czyli to zły transfer? Powinna być klauzula w kontrakcie gwarantująca brak kontuzji? Czemu Cuesta to żart? Wojtkowski ma takie same liczby jak legendarny Małecki, oprócz jednej- zagrał o połowę minut mniej. No i cyferki w peselu też się różnią. Pomyłką jesteś ty, skoro uważasz, że Basha jest przeciętny- ten gość jest fantastyczny, ale skoro nie biega 13km/ mecz jak Llonch, to jest niedoceniany. Tak to już jest, że inteligencja boiskowa to dla niektórych atrybut zbędny, a Wasilewski zrobił szum jak i Eduardo. Niekoniecznie wzmocnienie sportowo, ale mentalnie i przede wszystkim marketingowo- majstersztyk.