|
Wy jacys oporni na argumenty jestescie. Jak grochem o sciane. Nasze wyniki sie nie zmienia znaczaco bo jak sie maja zmienic przy tych samych pilkarzach. Zmiana stylu gry przynosi wyniki. Dobre. Pokaz mi taka drużynę na poziomie Wisly, z porownywalnymi jakosciowo zawodnikami, ktora po zmianie stylu zaczela wygrywac i osiagac sukcesy grajac tymi samymi pilkarzami. Roznica miedzy tym co bylo za Kiko a tym co za Carrillo jest taka, ze widac w ogole jakis styl. Jesli jednak ktos dzieki nowemu stylowi bez wymiany 3/4 skladu oczekuje lepszych wynikow to niech zajmie sie ogladaniem bierek albo plywania bo bez sensu jest ogladac cos x lat i nie widziec na czym to polega.Dziekuje, dobranoc.
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 26.02.2018 o godz. 14:16.
|