Junco sprowadza takich zawodników na jakich nas stać [z kartą w ręku]. Nie oczekujcie wiele po takich zawodnikach, bo drugi Marcelo nieprędko nam się trafi.
zim zum napisał(a):

|
Kiko ich namówił na granie tutaj, a to było najważniejsze.
|
Z Carlitosem była sprawa zupełnie inna. Trafił do nas głównie dzięki degradacji II ligowego klubu hiszpańskiego do III ligi. Miał z nimi nawet podpisany kontrakt, który zaznaczał, że wchodzi w życie jeżeli się utrzymają. Nie utrzymali się i trafił do nas.
Abym nie był gołosłowny.
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...scie,12602842/