Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81140
Stary 26.02.2018, 13:07
Junco sprowadza takich zawodników na jakich nas stać [z kartą w ręku]. Nie oczekujcie wiele po takich zawodnikach, bo drugi Marcelo nieprędko nam się trafi.

zim zum napisał(a):Wyświetl post
Kiko ich namówił na granie tutaj, a to było najważniejsze.
Z Carlitosem była sprawa zupełnie inna. Trafił do nas głównie dzięki degradacji II ligowego klubu hiszpańskiego do III ligi. Miał z nimi nawet podpisany kontrakt, który zaznaczał, że wchodzi w życie jeżeli się utrzymają. Nie utrzymali się i trafił do nas.

Abym nie był gołosłowny.
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...scie,12602842/
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując