|
Faktycznie, lepiej byc w sytuacji w jakiej byl Moskal, gdzie bywalo, ze nie mogl zebrac osiemnastki meczowej i na wyjazd jechala mniejsza liczba zawodnikow. Poza tym wymieniasz notorycznie tylko tych, ktorzy poki co nic nie pokazali badz nie graja za wiele. Llonch, Basha, Velez, Imaz, Carlitos, Arsenic, Halilovic, Cuesta, Wasilewski, Wojtkowski. Malo? Junco jest chwalony za to, ze daje rade biorac pod uwage nasze mozliwosci finansowe. Myslisz, ze jakbysmy mieli budzet transferowy na poziomie 20 milionow euro to chociaz z 1/4 wyzej wymienionych zawodnikow pojawilaby sie w Wisle? Nie sadze.
|