Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81131
Stary 26.02.2018, 11:56
zim zum napisał(a):Wyświetl post
Jakie sieroty ? Nikt nie oczekuje Ligi Mistrzów na dzień dzisiejszy. Tylko jaki sens mają transfery, które notorycznie siedzą na ławce ? Ewidentnie widać, że Bartkowski był słaby. Kupujemy Słoweńca na jego miejsce i gra dalej Bartkowski. Te Kostale, Kolary, Bałaniuki nie wnoszą do gry absolutnie nic. Duża liczba zawodników była na chwilę i już nie ma nikogo. A podsumowaniem całej polityki jest Rafał, do którego ja nie mam pretensji, ale po tylu transferach jego obecność na boisku, jest symbolem naszej polityki transferowej.
Może i był słaby ale oceny linii obrony w ostatnim meczu to:
Wasyl - 6
Bartkowski - 5
Zoran - 4
Sadlok 3

Trener ma wybrać najlepszy skład na mecz z tego co ma. Dyrektor sportowy kupuje w granicach tego co mu daje budżet. Nie da się zrobić 11 dobrych transferów w jednym okienku. Więc wymiana postępuje stopniowo. W zimie opuścił nas ZeManuel i Perez. Tylko samobójca wymieni większość składu, a tylko idiota będzie oczekiwał, że po takiej wymianie drużyna nagle zacznie wygrywać.
Boguski powoli kończy karierę (33 lata) ale zeszły sezon miał rewelacyjny. Teraz gra w kratkę ale ponieważ jest zgrany z drużyną więc wymienianie go musi trwać.
Odpowiedz cytując