pepe72 napisał(a):

Nie wiem co powiedzą w Lechu ale na forum utarło się powiedzenie "sieroty po Cupiale" i co jakiś czas ktoś udowadnia (dziś TOMEK11), że w jego przypadku jest to 100% racja.
Zazwyczaj jest to bardziej śmieszne niż wkur...ce, choć czasem ociera się o obrażanie zawodników czy trenera. Wtedy nie jest już śmieszne
|
Jakie sieroty ? Nikt nie oczekuje Ligi Mistrzów na dzień dzisiejszy. Tylko jaki sens mają transfery, które notorycznie siedzą na ławce ? Ewidentnie widać, że Bartkowski był słaby. Kupujemy Słoweńca na jego miejsce i gra dalej Bartkowski. Te Kostale, Kolary, Bałaniuki nie wnoszą do gry absolutnie nic. Duża liczba zawodników była na chwilę i już nie ma nikogo. A podsumowaniem całej polityki jest Rafał, do którego ja nie mam pretensji, ale po tylu transferach jego obecność na boisku, jest symbolem naszej polityki transferowej.