|
Polityka transferowa Wisły...
...powinna polegać na wyrzuceniu połowy składu:
Julian(jeśli dalej będzie się więcej leczył niż grał)
Buchalik(cienki jak dupa węża)
Vélez(jeśli dalej będzie się więcej leczył niż grał)
González(jeśli dalej będzie się więcej leczył niż grał)
Głowacki(nie wyrzucenie, a kulturalne pożegnanie, bo lata i forma już nie te)
Bartkowski(cienki jak dupa węża)
Cywka(cienki jak dupa węża)
Basha(jeśli dalej będzie potwierdzał opinię szklanego)
Halilovic(wypożyczyć do 1 ligi na sezon i decydować)
Kostal(wypożyczyć do 1 ligi na sezon i decydować)
Małecki(jeśli nie odnajdzie formy)
Boguski(nie wyrzucenie, a kulturalne pożegnanie, bo lata i forma już nie te, jednak nie, jego trzeba dyscyplinarnie wyp.ierdolić)
Ondrasek(częściej się leczy niż gra, a jak zdrowy to bez formy)
Brożek(nie wyrzucenie, a kulturalne pożegnanie, bo lata i forma już nie te)
Balanyuk(wypożyczyć do 1 ligi na sezon i decydować)
Kolar(wypożyczyć do 1 ligi na sezon i decydować)
dziękuję, dobranoc
|