Wyświetl pojedynczy post
TOMEK 11
Senior Member
 
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81122
Stary 25.02.2018, 23:15
Polityka transferowa Wisły...

...powinna polegać na wyrzuceniu połowy składu:
Julian(jeśli dalej będzie się więcej leczył niż grał)
Buchalik(cienki jak dupa węża)
Vélez(jeśli dalej będzie się więcej leczył niż grał)
González(jeśli dalej będzie się więcej leczył niż grał)
Głowacki(nie wyrzucenie, a kulturalne pożegnanie, bo lata i forma już nie te)
Bartkowski(cienki jak dupa węża)
Cywka(cienki jak dupa węża)
Basha(jeśli dalej będzie potwierdzał opinię szklanego)
Halilovic(wypożyczyć do 1 ligi na sezon i decydować)
Kostal(wypożyczyć do 1 ligi na sezon i decydować)
Małecki(jeśli nie odnajdzie formy)
Boguski(nie wyrzucenie, a kulturalne pożegnanie, bo lata i forma już nie te, jednak nie, jego trzeba dyscyplinarnie wyp.ierdolić)
Ondrasek(częściej się leczy niż gra, a jak zdrowy to bez formy)
Brożek(nie wyrzucenie, a kulturalne pożegnanie, bo lata i forma już nie te)
Balanyuk(wypożyczyć do 1 ligi na sezon i decydować)
Kolar(wypożyczyć do 1 ligi na sezon i decydować)

dziękuję, dobranoc
Odpowiedz cytując