Temat
:
[XXIV KOLEJKA] Piast Gliwice - WISŁA Kraków, 25 luty, godzina 15:30
Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline
#
11
25.02.2018, 18:55
Tu można porównać swoje odczucia z Weszlakami
http://weszlo.com/2018/02/25/ze-00-m...i-piast-wisla/
Wg. nich powyżej kreski: Buchalik, Wasyl, Imaz i Bartkowski.
Nie poradzili sobie z meczem: Boguś, Carlitos, Cywka i Sadlok.
pepe72
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pepe72
Znajdź inne posty napisane przez pepe72