Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 25.02.2018, 18:55
Tu można porównać swoje odczucia z Weszlakami
http://weszlo.com/2018/02/25/ze-00-m...i-piast-wisla/

Wg. nich powyżej kreski: Buchalik, Wasyl, Imaz i Bartkowski.
Nie poradzili sobie z meczem: Boguś, Carlitos, Cywka i Sadlok.
Odpowiedz cytując