TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):

|
Brożka bym nie skreślał, ma jeszcze trochę czasu żeby eksplodować z talentem. Do ostatniej kolejki bieżącego sezonu będzie walczył o wyjazd na Mistrzostwa Świata.
|
Już bez szyderki bo ile razy wychodził na boisko na zastrzykach, czy środkach przeciwbólowych, żeby pomóc zespołowi przez te 10-12 lat to tylko on wie jak była bida z tym kto ma strzelać gole.
Szydzić to możemy z Sikorskiego i innych wirtuozów jakich mieliśmy (nie)przyjemność u nas oglądać. Brozio zapisał się w historii Wisły wielkimi literami.