Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#369
Stary 24.02.2018, 18:21
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Oczywiscie ze nie ma kasy nie ma klasowych pilkarzy, przeciez to napisalem - zaden trener nie zrobi z tego co mamy "samograja" dlatego nie widzialem potrzeby zmiany trenera, po co przeplacac?

Zarzad uwaza inaczej - uwaza ze z obecna kadra mozna grac duzo lepiej, miec lepsze wyniki, stad zmiany, chyba troche na sile.

Dalej po co strzelac newsy o x krotnym zwiekszeniu kapitalu jezeli nic takiego sie nie dzieje, to troche jak bombki regana ktory po 2 miesiacach powie a nie mowilem.
Transfer Brleka to tez jakies kuriozum dlaczego nie jestesmy wstanie wyegzekwowac kasy, wole euro na koncie niz Petara w skladzie.
To jak zalatwiono sprawe z Ramirezem tez pozostawia troche do zyczenia.

Zarzad sie stara i poci wyciaga kroliki z kapelusza super mysle ze kazdy to docenia. Jednak do profesjonalistow ciagle im brakuje - caly czas sie ucza.
Nie kroliki tylko agresywne chomiki.
Nie widzialem potrzeby.
Bombki regana.
Kuriozum.
Wole euro na koncie.
A bo to a bo tamto.

Sierota po Cupiale samo rzuca sie na usta. Roszczeniowy bardziej niz Zydzi. Skad wy sie bierzecie?
Odpowiedz cytując