Blaszczu16 napisał(a):

|
Przecież skrzydłowi asekurowaliby bocznych obrońców, czego w obecnym systemie brakuje. Gra by się rozciągnęła na boki a nie jak teraz ataki tylko przez środek. No i dwójka napastników stwarzałaby większe zagrożenie. Takim systemem grała kadra Nawalki. Tak grała Wisła Kasperczaka i w pierwszym sezonie Skorza, gdzie z przodu grało dwóch napastników.
|
Nawałka w ostatnich dwóch sparingach testował nasz układ.