Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#368
Stary 24.02.2018, 17:43
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Przecież skrzydłowi asekurowaliby bocznych obrońców, czego w obecnym systemie brakuje. Gra by się rozciągnęła na boki a nie jak teraz ataki tylko przez środek. No i dwójka napastników stwarzałaby większe zagrożenie. Takim systemem grała kadra Nawalki. Tak grała Wisła Kasperczaka i w pierwszym sezonie Skorza, gdzie z przodu grało dwóch napastników.
Nawałka w ostatnich dwóch sparingach testował nasz układ.
Odpowiedz cytując