Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#357
Stary 24.02.2018, 14:41
Ciekaw jestem ile jeszcze Carrillo będzie forsował ten durny system 4-3-3. Nie rozumiem tych trenerów, eksperymentuja głupio a potem się dziwią, ze zostają zwalniani. Jedyny słuszny system to 4-4-2 z jednym defensywnym środkowym i drugim ofensywnym pomocnikiem.
Ostatnio edytowane przez Blaszczu16 : 24.02.2018 o godz. 14:44.
Odpowiedz cytując