Temat
:
[XXIV KOLEJKA] Piast Gliwice - WISŁA Kraków, 25 luty, godzina 15:30
Wyświetl pojedynczy post
bob85
Senior Member
Od: 10.2015
Offline
#
51
24.02.2018, 13:36
Bez przesady, nawet w Rosji zniesiono kilka lat temu system wiosna-jesień a panują tam raczej dużo ostrzejsze warunki klimatyczne. Niemcy mają bardzo podobny klimat i co też mają grać tym systemem? Problemem jest poziom a nie temperatura.
bob85
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bob85
Znajdź inne posty napisane przez bob85