Wyświetl pojedynczy post
TOMEK 11
Senior Member
 
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81111
Stary 24.02.2018, 09:45
jaja to są w przypadku Chrapka i kasy za jego transfer, kasy której nigdy nie zobaczymy, także trzeba ratować co się da i więcej nie robić interesów z takimi patałachami, albo robić w stylu Lecha, że bank wpłaca od razu całą kasę, a później bank się martwi jak odzyskać to z klubu, pytanie jaka prowizja będzie ze strony banku, ale myślę że lepiej stracić te powiedzmy 1-5% niż nie zobaczyć kasy z transferu lub oglądać ją tylko częściowo, jeśli zapłacili z milion euro, to ja myślę, że jak na warunki ekstraklasy, za 6-miesięczne wypożyczenie obojętnie jakiego zawodnika milion euro to są bardzo dobre pieniądze, chyba że zapłacili mniej, ale niech ktoś to wyjaśni, jeśli ma info
Odpowiedz cytując