Wyświetl pojedynczy post
wester
Senior Member
 
Od: 08.2016
Skąd: Cholerzyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81106
Stary 23.02.2018, 17:56
Jeśli Wisła ma poczynić jakieś ustępstwa względem wypożyczenia Brleka to uważam ze powinna zostać również wpisana kwota pierwokupu. Kwota ta może być nawet skrajnie abstrakcyjna dla Wisły i w teorii wydawać się nie doi przeskoczenia. Nawet te 1 -2,5 mln euro. Nigdy nie możemy w piłce nożnej być niczego pewni choćby prawdopodobieństwo pewnych zdarzeń było bardzo małe to warto zostawiać sobie pewną furtkę. Pero może błyszczeć formą, strzelić 10 goli i poprowadzić drużynę do podium. Nie da się tego wykluczyć że znaleźliby się inni chętni na niego, a wtedy znowu można byłoby na nim zarobić.
Odpowiedz cytując