czaro napisał(a):

|
Ja bym walczył o postanowienie, wg którego Brlek grałby u nas do końca rundy, w której Genua spłaciłaby całość zobowiązań. Albo by wreszcie zapłacili, albo by u nas grał. A wynagrodzenie za transfer wciąż należne i wymagalne.
|
Jaki mialaby w tym i interes Genoa?