Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81104
Stary 23.02.2018, 17:17
czaro napisał(a):Wyświetl post
Ja bym walczył o postanowienie, wg którego Brlek grałby u nas do końca rundy, w której Genua spłaciłaby całość zobowiązań. Albo by wreszcie zapłacili, albo by u nas grał. A wynagrodzenie za transfer wciąż należne i wymagalne.
Jaki mialaby w tym i interes Genoa?
Odpowiedz cytując