MB1906 napisał(a):

|
Z tego co pisza to problemem jest to, iz u nas zdaja sobie sprawe, ze do konca rundy wypozyczac to tak sobie I chca na dluzej a Genoa niekoniecznie(przynajmniej nie za darmo).
|
Jeśli tak faktycznie jest to musielibyśmy umorzyc Genoii część długów. Nic dziwnego że negocjacje ida ciężko.