Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36750
Stary 23.02.2018, 11:39
Dokladnie, kasa misiu, kasa. Ja nie chce porownywac kto bardziej ucierpial podczas II ws bo np mowic ze 3 mln istnien zydowskich bylo mniej waznych niz 2 mln lub 3 000 100 zabitych Polakow jest bez sensu. Ale fakty sa takie
- stracilismy tyle samo lub wiecej ludnosci
- wymysla sie ile to Zydow polskich zginelo i sie mowi ze to Zydzi ucierpieli... A moze to po prostu tez byli Polacy? Dlaczego ludzie ktorzy tu mieszkali, zyli, pracowali sa okreslani jako w sumie nie Polacy i jak sie im krzywda stala to jest to krzywda tylko dla Żydów a nie Polakow i Polski?
-stracilismy elity a ich elity to raczej sobie uciekly na zachod, za ocean
-ponieslismy ogromne koszty tej wojny, czyli zrujnowane panstwo
-ryzykowalismy jako Polacy najwiecej spośród calego swiata ratujac Zydow
-nie mielismy zadnej oficjalnej jednostki wspoldzialajacej z III Rzesza, gdzie wszedzie dookola bylo to powszechne
-ludzie! Przypominam ze Polska byla z Niemcami w stanie wojny i to prawdziwej wojny. My nawet na sekunde nie wywiesilismy bialej flagi i walczylismy z podziemia do samego końca
-na deser oddano nas w nagrode w rece sowietow. Cala prawde ukryto albo olano (mowie tu o bohaterstwie np Witolda Pileckiego albo dywizjonu 303). Okupacja sowiecka wyniszczyla nas do cna i wstrzymala jakikolwiek rozwoj na kolejne 45 lat oficjalnie

I spoko, ja nie mowie ze Zydzi maja znac te wszystkie historie i traktowac nas jak Bogow. Nie mowie ze caly swiat ma sie nam kazdego dnia klaniac. Ale jesli z najwiekszej ofiary XX wieku robi sie sprawce i oprawce to jest to czyste kurestwo. A jesli się jest Polakiem i tej prawdy sie nie chce kultywowac i sie boi bo Zyd czy Amerykanin tupnie to jest to kurestwo do kwadratu.

I polecam filmik na yt znieslawienie, czyli prawda o tzw antysemityzmie. Co prawda dawno to ogladalem i juz slabo pamiętam ale z tego co kojarze to idealnie wpasowywal sie w ten temat i w groteskowy sposob przedstawil obecne dzialania zydow, ich zaklamanie i taka nagonke na Polske, szczucie ichniejszej mlodziezy zeby szukala antysemityzmu w Polsce np na lekcjach w szkole albo na wycieczce do Oświęcimia.

Porownajcie sobie jakie jest nastawienia niektorych Polakow do Polski, do prawdy a jakie jest nastawienie Zydow do Zydow i Izraela. My sie lubimy opluwac a oni nawet jak nie maja racji yo sobie wmowia ze Zyd jak sprzedawał Zyda to zeby uratowac życie, a jak sprzedawal Polak to dla kasy albo z nienawisci. Dlatego z calym szacunkiem ale takie antypolskie jednostki jak ciacho czy AS powinny byc jebane na kazdym kroku. Tak, znowu chamsko i prostacko no ale wybaczcie,inaczej sie nie da bo to jest wojna ideologiczna i albo my was zgnoimy albo wy z nas zrobicie ksenofobow,antysemitow, rasistow,neonazistow, neofaszystow i ludzi ktorzy by z checia chcieli nowego Hitlera w Polsce.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.