Charlie napisał(a):

|
Generalnie wizyta Brleka na stadionie wydawała sie jasnym komunikatem - wraca. Pojawiły się pogłoski, że od poniedziałku będzie trenować z drużyną, zanim jeszcze załatwią formalności. Jeśli nic z tego nie wyjdzie to rozczarowanie będzie ogromne.
|
Wczoraj twittery cwierkaly, ze dolaczy dopiero po meczu z Jagiellonia. Baaardzo dziwne jest to wszystko, Genoa leci sobie z nami w kulki, najpierw nie chce dac pieniedzy za Brleka a teraz nie mozna sie z nimi dogadac w sprawie jego wypozyczenia. Jezeli dalej beda sobie z nas jaja robic klub powinien to zglosic do UEFY, ktora jest bardzo uczulona na takie sprawy.