|
Generalnie wizyta Brleka na stadionie wydawała sie jasnym komunikatem - wraca. Pojawiły się pogłoski, że od poniedziałku będzie trenować z drużyną, zanim jeszcze załatwią formalności. Jeśli nic z tego nie wyjdzie to rozczarowanie będzie ogromne.
kacpaw91 napisał(a): 
|
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
|
|