forthy napisał(a):

|
Słomka - wygląda świetnie ponoć na treningach w GKS, zaczął teraz regularnie grać w 1 składzie w sparingach.
|
Słomka zagrał w 1 składzie w 2 sparingach na 6. Zobaczymy czy zacznie grać chociaż w lidze. Biorąc pod uwagę, że gość w poprzedniej rundzie nie łapał się nawet na ławkę rezerwowych GKS-u, to ten ruch należy rozpatrywać tylko i wyłącznie negatywnie, zważywszy że GKS nie ma zespołu rezerw i Słomka ostatnie pół roku spędził na "świetnym" wyglądaniu na treningach.