Wyświetl pojedynczy post
zibi7
Senior Member
 
Od: 01.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81080
Stary 22.02.2018, 16:43
forthy napisał(a):Wyświetl post
Słomka - wygląda świetnie ponoć na treningach w GKS, zaczął teraz regularnie grać w 1 składzie w sparingach.
Słomka zagrał w 1 składzie w 2 sparingach na 6. Zobaczymy czy zacznie grać chociaż w lidze. Biorąc pod uwagę, że gość w poprzedniej rundzie nie łapał się nawet na ławkę rezerwowych GKS-u, to ten ruch należy rozpatrywać tylko i wyłącznie negatywnie, zważywszy że GKS nie ma zespołu rezerw i Słomka ostatnie pół roku spędził na "świetnym" wyglądaniu na treningach.
Odpowiedz cytując