Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Numark
dydyrydy
Od: 03.2005
Skąd: Enklawa G.
Offline
#
5367
22.02.2018, 09:08
siara
napisał(a):
https://twitter.com/knuram/status/966412822975401984
a tu cisza
Seekrakow? discovercracow? pewnie jedno z tych 2
Przy czym raczej to drugie, ponoc mocno ida w te strone.
Ale o so choźii?
Numark
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Numark
Znajdź inne posty napisane przez Numark