Temat
:
[XXIV KOLEJKA] Piast Gliwice - WISŁA Kraków, 25 luty, godzina 15:30
Wyświetl pojedynczy post
macryski
Junior Member
Od: 02.2018
Offline
#
24
21.02.2018, 20:02
Łatwo nie będzie, ale nie widzę innej możliwości niż 3 pkt.
macryski
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do macryski
Znajdź inne posty napisane przez macryski