|
Nie wiem czy ktoś tutaj zwrócił uwagę na okolice ławek rezerwowych, które podczas transmisji TV widać często. Jest to po prostu goły beton z jakimiś zielonymi, obleśnymi zaciekami, co wygląda po prostu fatalnie. Naprawdę nie da się tego odczyścić i chociaż pomalować? Koszt myślę że maksimum 1000 PLN (chociaż przy tej cenie to farba z NASA chyba).
|