For_FuN_ napisał(a):

Niektórzy chcieli powiększenia ligi . Można się zapoznać z samymi stadionami(a co dopiero mówić o obiektach treningowych... mamy rok 2018): http://stadiony.net/stadiony/pol . Pobeskidziu czy Tychom nie grozi awans. Widzew błąka się gdzieś w niższych ligach. Reszta, to szkoda gadać i w ogóle pokazywać w TV.
|
Chyba dawno w Mielcu nie byłeś
Dodatkowo wstydu nie przyniosą stadiony w Legnicy, Siedlcach, Głogowie, Niepołomicach (Jak na ich potrzeby).
Reszta to niesety poprzednia epoka