Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
szym_ek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1866
Stary 21.02.2018, 16:06
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Niektórzy chcieli powiększenia ligi . Można się zapoznać z samymi stadionami(a co dopiero mówić o obiektach treningowych... mamy rok 2018): http://stadiony.net/stadiony/pol . Pobeskidziu czy Tychom nie grozi awans. Widzew błąka się gdzieś w niższych ligach. Reszta, to szkoda gadać i w ogóle pokazywać w TV.
Chyba dawno w Mielcu nie byłeś

Dodatkowo wstydu nie przyniosą stadiony w Legnicy, Siedlcach, Głogowie, Niepołomicach (Jak na ich potrzeby).

Reszta to niesety poprzednia epoka
Odpowiedz cytując