Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
EarlyBird
Junior Member
Od: 01.2018
Offline
#
81045
21.02.2018, 10:53
Bartkowski to najzwyczajniej w świecie cienki bolek i tyle.
Peszko ostatnio robił z nim co chciał i mam nadzieje ,że ten Palcić nie będzie szkalny i da nam odrobinę spokoju na boku.
EarlyBird
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do EarlyBird
Znajdź inne posty napisane przez EarlyBird