Temat
:
[XXIV KOLEJKA] Piast Gliwice - WISŁA Kraków, 25 luty, godzina 15:30
Wyświetl pojedynczy post
swiety37
Senior Member
Od: 06.2010
Offline
#
14
20.02.2018, 13:19
Jeżeli Petar dołączy, to trzeba wziąć pod uwagę, ze nie był na obozie z drużyną - nie powinien być zmęczony.
Z drugiej strony nie jest w rytmie meczowym. Uważam, że na mecz w Gliwicach byłby brany poważnie pod uwagę do gry w pierwszym składzie.
swiety37
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do swiety37
Znajdź inne posty napisane przez swiety37