|
Nie widziałem meczu Piasta z Lechią ,więc trudno powiedzieć czy Piast taki silny ,czy Lechia taka słaba
Dalej nie podoba mi się gra bocznych obrońców i brak kogoś ,kto kreowałby by grę ofensywą ,ale liczę na powrót Petara.
To może być ten brakujący element i wówczas wszystko zaskoczy.
Liczę na punkty i dobrą grę.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
|