|
Gdyby to bylo tskie proste to juz dawno by to zrobili , pod warunkiem ze ktos by to chcial, chyba ze byloby prowadzone przez miasto.
A czemu od kilkunastu lat nic nie jest tam robione? czemu nie znalezli od kilkunastu lat sponsora na stadion? no wlasnie..
Zeby w okraglaku cos zrobic to trzeba polowe go rozebrac, trzeba przede wszystkim kuchnie wstawic a przeciez okraglak nie jest do tego przystosowany. mnóstwo roboty zeby dostac pozwolenie na prowadzenie restauracji.
pod trybuna mi jest duzo miejsca ale znów to samo... pomieszczenie sa zle zaprojektowane, czesto okna sie nie otwieraja, brak wentylacji, brak dojscia do pradu, mediow
Ten stadion od wielu lat ma problem z otwarciem sklepu spozywczego i trzeba sie z tym pogodzić.
Stadion jest zle zaprojektowany i pomimo wydania 200 milionów na poprawki dalej sa problemy.
Juz pomijam pomieszczenia, sklepy,puby, restauracje.. czemu na tym stadionie w ogóle nie odbywają sie koncerty, jakies festyny, chuja muje, I inne takie...? no wlasnie. Bo z tym tez jest problem.
To taki gniot do rozegrania meczu raz w tygodniu. Nic wiecej na nim nie da sie zrobic
Ostatnio edytowane przez aNouc : 20.02.2018 o godz. 13:04.
|