|
Za bardzo niektórzy dywagują o prostych sprawach. Gdyby ktoś był wart ogrywania to by to pokazał nie raz i automatycznie wytrącił konieczność sprowadzania Brleka. Skoro konieczność jest to nikt widocznie odpowiedniej jakości nie zapewnia. Kolejny argument - odejdzie po sezonie. Dziwne, że nie martwią piłkarze którzy wypadają przez kontuzje, transfery wychodzące, a martwi, że odejdzie jeden piłkarz, który tyle może pomóc przez te miesiące i tak bardzo Wisła piłkarza o takim profilu potrzebuje. Odejścia są w piłce normalną rzeczą i nie ma co kalkulować na kilka miesięcy w przyszłość. Równie dobrze taki Haililovic moze grać co tydzień i druzynie nic nie dać.
To można tez napisać, a po co Carlitosa trzymać, sprzedac jak jest chętny, o nic nie gramy niech wdraża się następca, bo Hiszpan pewnie w lecie odejdzie.
Poza tym Wisle moze być stać w lecie aby zatrzymać Brleka na dłużej.
Edit. Dokładnie jak napisał Playlikeapro.
Ostatnio edytowane przez nesta : 20.02.2018 o godz. 12:20.
|