Wyświetl pojedynczy post
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21668
Stary 20.02.2018, 12:13
Powtórzę to po raz kolejny.

Skoro okrąglak wykorzystywany jest tylko do konferencji pomeczowych oraz od wielkiego święta przy prezentacji zawodników czy nie lepiej zmienić jego przeznaczenie?

Myślę że dobra aranżacja wnętrza, optymalne wykorzystanie powierzchni i mogłaby tam powstać całkiem niezła knajpa/ restauracja. Sąsiedztwo Błoń obok apartamenty. Dodatkowo np. mecze ligi mistrzów i imprezy okolicznościowe. Myślę że byłby popyt. Niedaleko na Cichym K knajpka ma codziennie sporo ludzi. W lecie w tygodniu można zaaranżować dach okrąglaka na mały ogródek z widokiem na stadion.

Nie wierze, że nie znaleźli by się chętni kibice na organizacje tam chrzcin, roczków czy innych imprez okolicznościowych.

Pod trybunami nie brakuje powierzchni żeby tam przenieść centrum konferencyjne.
Odpowiedz cytując