|
Brakuje zaplecza, ale nie tego sponsorskiego czy dużych obiektów ale takiego gdzie dzieci zaczną wkręcać się w uprawianie sportu i na 100 czy 200 znajdzie się talent.
I to zarówno w biegach narciarskich jak i w skokach. Brakuje tras narciarskich i małych skoczni. czy programów w ramach wf do uprawiania np. narciarstwa biegowego w terenach górskich.
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami
To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady. L.J. Kern
|