Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Eberk
Member
Od: 04.2010
Offline
#
81027
20.02.2018, 00:08
Gdyby udalo sie go wypozyczyc na dluzej, to bylaby bomba. A tak sa plusy i minusy. W razie powrotu do Genoi trzeba by bylo sprowadzac kogos nowego lub zgrywac np. Halilovicia od nowego sezonu. Tak czy siak narzekac nie zamierzam.
Eberk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Eberk
Znajdź inne posty napisane przez Eberk