Wyświetl pojedynczy post
Eberk
Member
 
 
Od: 04.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81018
Stary 19.02.2018, 22:03
Jesli to prawda, ze Brlek wraca, to mam mieszane uczucia. Z jednej strony Petar w formie bylby duzym wzmocnieniem i to na pozycji, ktora najbardziej kuleje. Z drugiej strony po co nam gracz na 4 miesiace, zwlaszcza ze bylby to 11. badz 12. pomocnik w kadrze. Tak jak napisal wyzej Virus nie bedzie wielkiej roznicy jesli zajmiemy 8 czy nawet 5 miejsce, a nie widze szans na puchary, zbyt mocna jest konkurencja, albo my zbyt slabi by myslec o nich realnie. A w tym czasie moglby sie ogrywac Halilovic lub Wojtkowski.

Jesli chodzi o Junco to uwazam, ze gdyby nie on, to nie mowilibysmy o pucharach tylko o utrzymaniu w lidze. Nie tak latwo jest sciagnac dobrego czy perspektywicznego zawodnika, bedac na debecie i majac tak ograniczone mozliwosci, a Junco sie udalo sciagnac np. Wojtkowskiego czy Slomke.
Odpowiedz cytując