|
Dokładnie, bełkot. Gramy po to żeby wygrywać, zajmować jak najlepsze lokaty, przyciągnąć znów kibiców na stadion.
Po co Ty chcesz na siłę wpychać młodych? Kolejnego Uryge chcesz wystrugać? Jak ktoś jesst dobry to trener to widzi i sam krok po kroku go będzie wstawiał coraz częsciej (Brlek, Arsenic). Nie mamy takiej szkółki jak w Lechu żeby wpuszcać z miejsca do składu świezą krew.
Brlek z Carlitosem tworzyli dobry duet, jakby się udało go wypożyczyć na dłużej albo z opcją wykupu to bylby deal. A o naszej kasie, która nam się należy jak psu buda nikt nie zapomni. Kwestia tego jak o to będą teraz walczyć.
|