|
Pawłowski w Śląsku nie oznacza takich kłopotów jak w każdym innym klubie. Status podobny jak u nas Kulawik. Zawodnicy sami sobie uloza taktykę i spaść nie powinni. Maja mocnych rywali do walki o spadek:Termalika, Piast i Sandecja. Nie życzę Moskalowi spadku więc typuje dwa pierwsze zespoly.
|