Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#144
Stary 19.02.2018, 13:50
Też mi się wydaje, że to już zmęczenie Boguskim. Ileż można.. Wiadomo solidny, coś tam strzeli raz na ruski rok, ale oglądasz co tydzień i od lat wiesz, że nic na tym prawym skrzydle się więcej nie zadzieje.
Mam nadzieje, że nikomu nie wpadnie do głowy przedłużać z nim kontrakt po raz kolejny.
Odpowiedz cytując