|
@nesta
Nikt Suljicia na oczy jeszcze nie widział, a wszyscy go so składu wrzucają. Lodu.
Mitrovic mial w sobotnim meczu 80 podań. Stanowilo to 1/6 podań całego zespołu. Nie grał w centrum, ale na prawym rozegraniu. Jeśli koledzy tak mu ufaja i tyle z nim graja to oznacza tylko jedno - ze i oni maja zaufanie do jego możliwości. O mały włos, a zaliczylby piękne prostopadłe podanie które w ostatnim momencie zostało wybite.
Uważam że może nie ma takiej dynamiki jak Llonch czy Halilovic, ale nie nazwalbym go statycznym. O ile po Lechii sam na niego narzekalem, tak po Arce widzę dużo pozytywów w jego grze.
Z każdym kolejnym meczem powinien byc lepszy. Do "gry" Ze Manuela mu daleko, a i Pereza odstawil daleko z tyłu. Nie trafił nam się w żadnym wypadku niewypal.
|