|
Moim zdaniem Carrillo wie co robi. Po meczu z Lechią wymienił tylko Imaza za Małego. Gdyby wymienił jeszcze Bartkowskiego, Mitrovica, Boguskiego i Cywkę ( zresztą po meczu z Lechią nie miał za co), była by mała rewolucja w składzie. Tak wymienił jedno ogniwo a na mecz z Piatem może wymienić kolejne.
|