Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81009
Stary 18.02.2018, 22:20
Pewnie to też pokłosie tego, że Basha wypadł na 2 miesiące. wróci na koniec ligi, bez formy i bez przygotowania.

Perez jest na wylocie.

Kto nam zostaje na ławce z ŚP? Velez, co pół roku się leczył?
Odpowiedz cytując