szprotson napisał(a):

|
Nie to ze bede bronil Mitrovica bo porusza sie póki co jak wóz z węglem....ale jak ktoś oczekiwał ze to bedzie 10 to niech sie puknie w głowę bo my nie mamy takiej pozycji.
|
Przeciwnie, powiedziałbym, że mamy takie dwie, a momentami na upartego licząc to i nawet trzy.
Tylko nie w tej linii, w której Mitrovic gra.