Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#127
Stary 18.02.2018, 21:00
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Nie to ze bede bronil Mitrovica bo porusza sie póki co jak wóz z węglem....ale jak ktoś oczekiwał ze to bedzie 10 to niech sie puknie w głowę bo my nie mamy takiej pozycji.
Przeciwnie, powiedziałbym, że mamy takie dwie, a momentami na upartego licząc to i nawet trzy.

Tylko nie w tej linii, w której Mitrovic gra.
Odpowiedz cytując