|
Kontynuując temat meczów "o głowę trenera Joana".
Padły dość dobre wyniki:
Korona straciła punkty (remis) z Sandecją
Płock pokonał Zagłębie
my dokopaliśmy Arce.
kolejność na dziś:
5. Płock - 36
6. Korona - 35
7. Wisła - 35
8. Arka - 32
9. Zagłębie - 32
Następna kolejka:
Zagłębie-Arka
Pogoń-Płock
Piast-Wisła
Korona-Lech
Na "zdrowy rozum" Płock wygrywa w Szczecinie, My w Gliwicach, a wszystko się może zdarzyć w Lubinie. Korona u siebie nie jest bez szans, choć raczej obstawiałbym Lecha.
Nie wiem co się stało w Gdańsku, że Lechia dostała od Piasta. Mam nadzieję, że obserwator był na meczu, a nagranie z meczu jest wnikliwie analizowane przez sztab trenerski.
Dzięki takiemu rezultatowi w Gdańsku, lista kandydatów do top8 jest nadal 9 zespołowa.
|