Ma_niek napisał(a):

|
Trener który go sprowadzal juz nie pracuje a nowy go nie widzi w kadrze.Jestem ciekaw co w lato bedzie bo on do Wloch juz nie ma po co wracac.
|
Zostanie sprzedany na jakiś Cypr czy do Grecji, aczkolwiek dyrektor sportowy Genoi podkreślał, że w lecie widzą go w drużynie. Ja jestem ciekaw jak potoczą się sprawy z płatnością za niego.