|
Z perspektywy trybun gra taka sobie. Fajnie, ze w drugiej połowie przycisnęli Arkę.
Arsenic i Llonch świetne zawody. Pol biegał dziś jak wściekły pies spuszczony ze smyczy.
Ważne trzy punkty.
PS. Fajne zachowanie, kolejny raz, Carlitosa po meczu - klasa.
Uff, były emocje.
|