Wyświetl pojedynczy post
Bene Nati
Senior Member
 
 
Od: 01.2015
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 17.02.2018, 23:59
Z perspektywy trybun gra taka sobie. Fajnie, ze w drugiej połowie przycisnęli Arkę.
Arsenic i Llonch świetne zawody. Pol biegał dziś jak wściekły pies spuszczony ze smyczy.

Ważne trzy punkty.

PS. Fajne zachowanie, kolejny raz, Carlitosa po meczu - klasa.

Uff, były emocje.
Odpowiedz cytując