Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
EarlyBird
Junior Member
Od: 01.2018
Offline
#
29066
17.02.2018, 12:42
Jestem za granicą i powininem mieć 2GB internetu ,ale ma problem z połączeniem się.Dane sieci komórkowej są włączone,roamin danych też a dalej nic..Może mi ktoś powiedzieć co z tym fantem zrobic?
EarlyBird
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do EarlyBird
Znajdź inne posty napisane przez EarlyBird