Temat
:
[XXIII KOLEJKA] WISŁA Kraków - Arka Gdynia, 17 Lutego, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
sedonh
Banita
Od: 03.2015
Offline
#
47
17.02.2018, 09:40
Kamyk
napisał(a):
Ktoś mi powie jakie znajomości ma nasza rzecznik? K8rwa to jest porażka. Wsyzstkie konferencje prasowe to jest jedna wielka żenada.
to nie rzecznik to pani prowadząca
sedonh
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez sedonh